Ľudia

Postupne sa vám tu predstavíme. Coworkeri.

Peter Bartoš
Coworking Koordinátor / Programátor
Jeden zo zakladateľov Coworkingu, vo voľnom čase koordinátor aktivít a podujatí. IT inžinier, programátor Android, React JS, hobby fotograf.
peterbartos.sk
Zuzana Bartošová
Event manažérka / Fotografka
Tvorivá duša, vedúca organizovania tvorivých workshopov a ďalších aktivít v Coworkingu. Fotografka portrétov, podujatí a detailov sveta.
Zuzuzdob.sk
Michael Angelov
Spoluzakladateľ / Programátor
Spoluzakladateľ Coworkingu, IT inžinier, programátor iOS aplikácií, poslanec mestského zastupiteľstva v Šali.
mangelov.sk
Zuzana Benkovská Poláková
Autorka učebných pomôcok / Content manažérka
V PomockyPreDeti.sk navrhuje a vytvára učebné pomôcky pre predškolákov a školákov; v E-GO je správkyňou webov. Veľká milovníčka hudby, divadla, literatúry a histórie. Na coworkingu oceňuje jeho zaujímavý ľudský potenciál.
PomockyPreDeti.skFB PomockyPreDeti
Radovan Benkovský
Manažér webových projektov
Je dušou projektov v E-GO a hlavný člen teamu Otvaracie-hodiny.sk. Má veľmi rád hudobné a filmové umenie. Coworking pre neho znamená vynikajúce miesto na efektívnu prácu v spoločnosti inšpiratívnych ľudí.
E-GO.sk
Ingrid Nahácka
Právnička / Mediátorka
Špecializuje sa najmä na stavebné právo. Zastupuje klientov v stavebnom, územnom a kolaudačnom konaní, spracuje dokumentáciu a posudok o vplyve na životné prostredie EIA. Venuje sa tiež mediácii – mimosúdnemu riešeniu sporov a konfliktov.
StavebneKonanie.euStavebné povolenie na kľúčAddCare s.r.o.
Juraj Paulo
Backend programátor
Aktuálne pracuje pre francúzsku spoločnosť vyvíjajúca zariadenie pre domáce multimediálne cetrum. Špecializuje sa na backend v Ruby on Rails a JS. Vo voľnom čase je vášnivý kajakár a občas sa mu na Váh podarí zlákať aj coworkerov.
Tomáš Doležal
Grafický dizajnér
Ako freelancer pracuje pre rôzne agentúry a za 15 rokov profesionálnej práce má za sebou množstvo projektov pre slovenských aj zahraničných klientov. Po práci sa rád vŕta v starých motorkách, ktoré považuje za umelecké diela.
Tomas-Dolezal.euBehance